Generika neboli náhrady léčiv znamenají levnější cenu, za stejnou účinnou látku. Proto se v dnešní době nabízí místo Viagry, která je velice známá a populární, také jiné, levnější verze, které obsahují stejnou účinnou látku a dokonce ve stejném množství, jako je tomu v případě Viagry. Proto mluvíme o náhradních léčivech. Nespadají pod známou značku, ale mohou vám stejně účinně pomoci.
V případě Viagry se jedná o účinnou látku zvanou sildenafil. Tuto látku obsahují také ostatní léčiva a to dokonce ve stejném množství. Jedná se o Kamagru 100mg.

polibek

Vyzkoušejte změnu

Vyzkoušet změnu není špatné, obzvláště v případě, že ušetříte na balení několik stovek, postupem času i několik tisíc korun.
Tvrdá a pevná erekce každý den

  • Opět můžete být tím mužem, který zvládne vše a ničeho se nebojí. Nepoddávejte se stresu, přepětí nebo zaváhání, že nejste dokonalý. Opět můžete být dokonalým mužem, který má pevnou a tvrdou erekci.
  • Přípravky podporují erekci, brání předčasné ejakulaci, takže ve výsledku máte lepší kontrolu nad sebou samým a nad svým pohlavním údem. Díky tomu si styk budete moci užívat déle a plný rozkoše a potěšení.

Účinek trvá 4 – 6 hodin.
Nabízí se různé verze těchto produktů:

  1. Klasické tvrdé tablety – tobolky, které se polykají a zapíjejí vodou. V tomto případě čekejte nástup účinku až po půl hodině nebo hodině.
  2. Šumivé tablety nebo gel – šumivé tablety se rychle v ústech rozpouští, můžete je vložit do sklenice s vodou a vodu vypít. Snadné použití a příjemné. Nástup účinku zde bude po deseti minutách až kolem půl hodiny.
  3. Pásek rozpustný na jazyku – díky němu budete mít svěží dech. Tyto přípravky se také velice snadno uchovávají a poskytují vysoký komfort užívání. Nástup účinku je již po 10 minutách.

láska
Délka působení tablety nebo jakékoliv jiné formy přípravku je pořád stejná. Přípravek bude účinkovat 4 – 6 hodin. Doba působení je u každého individuální.