Velmi snadné je to v případě, že oslavence znáte velmi dobře a není tak složité ho překvapit. Jestliže dotyčného neznáte příliš dobře, přesto chcete opravdu překvapit a potěšit, darujte mu něco nevšedního. Jaké dárky tedy ocení téměř všichni bez rozdílu pohlaví a věku?

Květy

Není pravidlem, že květiny vždy musí nutně dostávat pouze ženy. Květy jsou jednou z nejkrásnějších přírodních úkazů a jejich krásu dokáží často ocenit i muži. Jestliže oslavenec není zastánce řezaných květin, můžete mu zakoupit pokojovou rostlinu, která mu vás bude připomínat a rostlina mu může, při správné péči, dělat radost i několik let.

Květiny můžete doplnit přáníčkem s milým textem. Velmi oblíbená jsou 3d přání, která díky svému působivému vzhledu nepotřebují další slova.

řezané květiny

Zážitek

Nemusí se nutně jednat o milovníka adrenalinových sportů, pro kterého by nejlepším řešením byl pravděpodobně skok padákem, let balónem či jízda v rychlém automobilu. Zážitkem může být i výborná večeře pro dva, několik dní strávených v jižní Moravě během vinobraní nebo třeba lístky na koncert oblíbené skupiny. Ať už se bude jednat o jakýkoliv poukaz, oslavenec bude jistě nadšený a z vašeho dárku bude mít upřímnou radost.

Jestliže se nechcete pouštět do zážitkových poukazů, můžete oslavenci koupit dárkovou kartu o libovolné hodnotě v jeho oblíbeném kamenném či internetovém obchodě.

romantická večeře

Kosmetika

Přestože spousta žen mají své oblíbené značky kosmetiky, neznamená to, že jim neudělá voňavý sprchový gel či šampón radost. Muži většinou kosmetiku příliš neřeší, jsou proto za kosmetické pomůcky na tělo a vlasy rádi. Nejedená se o příliš originální řešení dárku, přesto každého jistě potěší. Jestliže si přesto nejste jistí s výběrem správné kosmetiky, zvolte opět poukaz do oblíbené drogerie, kde si oslavenec vybere přesně to, po čem touží.