Designové den a noc rolety zútulní nejen váš obývací pokoj, ale použít je můžete bez obav i do dětského pokoje i pro celkové zatemnění do té nejvíce relaxační místnosti, a to do ložnice.

žaluzie zelená

Kladete si otázku, proč byste měli mít doma látkové rolety den a noc a proč právě tento zvláštní název? To proto, že jsou vyrobeny ze dvou pruhů, které jsou našité střídavě nad sebou a vy tuto roletku ovládáte jak mechanicky řetízkem, tak elektricky na dálkové ovládání. Jestliže chcete vpustit lákavé sluneční paprsky do místnosti a pokochat se slunečním příjemným zářením, ale nechcete jím být plně zasaženi, pak použijete průsvitné pruhy den. Ty zabrání přímému úpalu a propustí jen příjemný sluneční svit. Defacto roletky nahrazují běžné žaluzie. A v noci, kdy je světlo – hlavně při spaní nežádoucí jev, jednoduše zvolíte stav – temnou noc. Pruhy překryjete a světlo nemá šanci. Pak spokojeně spíte v příjemně zatemněné ložnici a stejně tak i vaše děti v jejich pokojíku neruší světla poblikávajících neonů anebo svítícího jasného měsíce.

měsíc úplněk

Slouží tak k dokonalému stínění interiérů a regulujete jimi průchod světla tak, jak právě potřebujete. Polohovatelné horizontální roletky vykouzlí ve vašem obytném prostoru příjemnou náladu a moderní designe.

Oproti klasickým žaluziím z lakovaného hliníku anebo bambusu mají tu výhodu, že jsou vyráběné ze stoprocentně zatemňujících látek a můžete díky speciálně vytvořeným pruhům regulovat intenzitu stínění, což v případě běžných žaluzií nelze. Proto jsou tak nedostižné. Navíc můžete volit nejen z různých barev, ale dokonce i vzorů a geometrických obrazců.

A perlička na závěr, chytré ovládání: Ovládat je můžete i díky smartphonu, to znamená, že při regulaci zastínění nemusíte ani opustit své oblíbené křesílko. Stejně tak i při práci s notebookem nebo tabletem nemusíte vstávat od rozdělané práce a roletu stáhnete nebo vytáhnete i díky těmto pomocníkům.