Jestliže mají vaše děti, nebo potažmo partneři velice rádi pořádné sportování, ať už v létě nebo v zimě, je jasné, že i když léto skončilo, bude v zimě asi nejspíš nutné vyvézt je někam na hory, kde si užijí svoje. V zimním počasí těch sportovních činností jde dělat trochu méně, ale díky bohu, že máme sjezdové lyže, běžky, snowboardy a tak dále. Bude legrace, pokud si tedy pro tuto svojí dovolenou vyberete areál, kde budete mít veškerý komfort, kde bude k dispozici lyžařská školička, aby se i vaše děti naučily pořádně lyžovat a byly tak připravené na lyžařské zájezdy, které je čekají se školami a nebyly tam úplně za ty nejhorší. Sami si dobře vybavujeme, jaké to bylo trauma, pokud někdo neuměl jezdit vůbec na lyžích, možná si to trauma sebou nese i do dospělosti a dnes už mu lyže také nic neříkají. Ale vyvarujme se tomu u našich dětí.

lyze

V létě rádi jezdíte na místa, která ještě neznáte. Udělejte to samé i v zimním počasí a vyberte si pro vaší zimní dovolenou trochu jinou destinaci, než jste doposud byli zvyklí. I Orlické hory a potažmo Jeseníky nabízejí kvalitní lyžařské areály s veškerým vybavením, a možná i s několika vyžitími, na které třeba jinde nejste zvyklí. Děti si užijí a dospěláci s nimi.

bezky

Dolní Morava ski https://www.skibukovka.cz/cz/ ještě k tomu všemu nabízí nákup nových skipasů na tuto sezónu ještě za staré loňské ceny. A věřte tomu, že jejich cena bude při letošní sezóně bohužel stoupat, protože jako všichni provozovatelé, všude se musí zdražit kvůli cenám energií a vůbec celkové ekonomické krizi. To ale neznamená, že by vás to mělo odradit, naopak, ještě teď máte jedinečnou příležitost si zamluvit vaší zimní dovolenou a máte všechno v předstihu za lepší cenu, než jakou byste měli posléze. I v blízkosti této sjezdovky se nachází apartmány pro rodiny, kde můžete využít i polopenzi, ale zároveň zde budete mít i vlastní kuchyňku, což mnoho rodin potřebuje pro přípravu svačinek a dalších nezbytností.