Lék na trampoty?
Správně vybraná kartářka vám prostřednictvím symbolů na kartách odhalí, jakou spojitost mají vaše problémy s minulostí a kam se můžete ubírat dál. Nečekejte tedy přesný návod na život, který v zájmu lásky, štěstí a zdraví stačí striktně dodržovat. Zato se vám ale dostane možnosti nahlédnout vlastní trable z jiného úhlu a mnohdy i varování, čemu se při jejich řešení vyvarovat.
Nejzásadnější otázka pro vás samozřejmě zní, jak celý problém dopadne. I když je nad slunce jasné, že ne každý příběh má svůj happyend, skutečná odbornice by vás nikdy neměla svým výkladem zděsit či rozplakat. Věštba by vás měla na každý pád povzbudit, ať už přijdete s jakýmkoliv problémem, pokaždé by vám po sezení u karet mělo být o něco lépe na duši.
oracle karty
Hledejte a vybírejte
Protože takovou vědmu necháte nahlédnout do osobního života a dost možná i jeho největší slabiny, je důležité věnovat výběru její osoby dostatečnou péči.
· Nejlepším vysvědčením je samozřejmě doporučení jejích klientů, proto odhoďte zbytečný stud a poptejte se mezi známými. Možná budete překvapeni, kolik z nich už využilo tyto služby přímo, nebo někoho takového zná.
· Ptejte se po zkušenostech. I ta nejnadanější kartářka tříbí své schopnosti teprve cvikem a studiem, proto se zajímejte o to, jak dlouhou praxi má za sebou ta, o které uvažujete.
hořící karty
· Anonymní inzeráty. Pokud nedostanete vhodný tip od přímých klientů, nezbývá než se porozhlédnout v inzertních rubrikách. V takovém případě byste měli dát především na osobní sympatie. Ve většině případů je u takové nabídky i fotografie, a tak se sami sebe zeptejte, zda byste chtěli s takovou paní (či pánem) probírat svůj život tváří v tvář. Hodně napoví i hlas v telefonu.
· Cena je poněkud ošemetným ukazatelem při výběru kartářky, ale i tady ji samozřejmě zvažujeme. A ani zde není nejvyšší cena stoprocentní zárukou kvality. Některé kartářky berou výklad jako jeden celek, jiné mají naopak hodinovou „taxu“. První varianta je pro vás výhodnější z toho důvodu, že hned na začátku víte, kolik vás výklad bude stát.
výklad kartářky
Osobní setkání
Výklad je samozřejmě nabízen i písemně nebo telefonicky, nejlepší volbou je ale přímé setkání. Předem si samozřejmě rozmyslete konkrétní otázky, které chcete zodpovědět, zkušená kartářka by ale měla sama poznat, kde vás „tlačí bota“ a kam ubírat vlastní výklad. V každém případě je dobré se při takové návštěvě uvolnit a výkladu se v pravém smyslu otevřít.
Velkou chybou je „ohýbat“ si význam věštby tak, jak by se nám líbilo, nebo se naopak urputně držet obav z nejhorších konců. Tím vším byste si nepomohli a navíc byste mohli ovlivnit i vlastní výklad.