Občas člověk potřebuje zvolit natolik výrazné oblečení, že už by jej jakýkoli další doplněk rušil. Takže i kabelka, kterou rozhodně musíme vzít s sebou musí být v takové barvě, aby byla maximálně nenápadná a nerušila efekt našich šatů. A to je právě ta pravá příležitost, ke které se skvěle hodí pudrová kabelka.
kabelka na židli.jpg
Pudrová barva je jakýsi tlumený tělový odstín, takže je jasné, že je opravdu nenápadná a spíše zaniká, než by jakkoli rušila efekt, který se snažíme vytvořit nápadným oděvem. Typickým příkladem takového spojení výrazných šatů a nenápadných pudrových doplňků je třeba velká večerní róba, tedy oděv pro slavnostní společenské příležitosti. A o tom, že je právě k tomuto účelu kombinace nápadných šatů a nenápadné kabelky často využívaná svědčí například snímky různých celebrit na populárních filmových festivalech a významných plesových akcích. To je totiž příležitost, na kterou všichni vyrážejí ohromit ostatní svým zjevem, a tak volí ty nejkrásnější šaty, na které připadnou. A protože má být jejich róba tím hlavním, co na sebe strhne veškerou pozornost a všechny ohromí svou exkluzivitou, tak musí být jednoznačně doplněna nenápadnými doplňky, které ji nebudou nijak přebíjet, ale naopak podtrhnou její krásu. Takže volba pudrové kabelky a bot ve stejném odstínu je zde více než na místě.
Nicméně i přesto, že pudrové kabelky dominují především na slavnostních akcích, neznamená to, že jinde nenajdou své uplatnění. Můžete je s klidem nosit k jakémukoli oděvu, vždy jej skvěle doplní. Jen je potřeba počítat s jejich nevýrazností a zviditelnit se pomocí oblečení anebo jiných doplňků.
kabelka s páskem.jpg
Kabelky těchto barev lze samozřejmě sehnat i ve větších velikostech a s uchem přes rameno, křížem anebo na ruku, takže si z nich vybere každá žena a rozhodně nikdy nebude litovat, protože takovou kabelku jednoznačně bohatě využije.