Zabavit se v dnešním světě plným technologií jde poměrně snadno, hlavně tedy pro mladou generaci. Počítačových her každý dne vychází několik desítek a internet může také sám o sobě fungovat jako bavič. Pokud však nepatříte mezi naprosté pecivály, rádi byste se občas trochu protáhli, ale sport vás příliš nebere, můžete vyzkoušet novinku v podobě laser games neboli laserové hry. Tento druh hry v sobě dokázal skloubit moderní technologie, stylovost, a i trochu té fyzické námahy. O svou kondici se tak bát nemusíte.
lightshow

Typy her

Vysvětlit princip laser games není úplně snadné, jelikož v sobě skrývá několik typů her a každá má trochu odlišná pravidla. V základu si zahrajete jenom deatchmatch, kde hrajete proti všem ostatním. Jednoduše řečeno, nafasujete pušku a vydáte se do arény zlikvidovat vše co se hýbe. Další hry jsou už trochu složitější, ale rozhodně ne natolik, abyste jejich princip nedokázali pochopit během několika vteřin. Běžně se ještě hraje týmový deatchmatch, boj o vlajky, střílení zombíků a další mírně pozměněné varianty téhož . Do všech herních variací rychle proniknete.
silueta tanečníka

Zábava

Určitě se nemusíte obávat, že byste se u laser games nebavili. V případě, že budete mít po ruce dobré parťáky, velice dobře se pobavíte. Je však potřeba se předem domluvit, jelikož bez předchozí rezervace nemáte šanci si zahrát. Hra samotná nabízí jak krvavou akční jízdu, tak i prvky taktiky. Záleží na vás, jak se k tomu postavíte. Trochu svým vyzněním připomíná paintball, kde také často musí kvůli úspěšnému dokončení jednotliví hráči spolupracovat mezi sebou. Ovšem na rozdíl od paintballu vám v laser games nehrozí prakticky žádné zranění, a dokonce se ani trochu nezašpiníte. Jde o naprosto bezpečnou a čistou hru. I to je důvod, proč není populární pouze u lidí mladších třiceti let, ale boduje také i u ročníků dříve narozených.