Zajisté jste také viděli ty obrázky. Tuny plastu plující oceánem, želvy a ptáci zamotaní do igelitových tašek a sáčků a mnoho dalších smutných výjevů. Naštěstí se o této problematice začíná mluvit nejen ve světě, ale i u nás čím dál více, a tak nám snad svitne naděje, že si přestaneme tu naši planetu likvidovat zbytečným odpadem.

A právě igelitové tašky jsou odpad, který bohužel tvoříme velmi často a ve velkém množství. Téměř každý den jdeme do obchodu. Téměř každý den si koupíme igelitovou tašku. Někdy i více než jen jednu. I kdybychom si ji kupovali jen obden a jednu. Je to za rok zhruba 183 igelitových tašek koupených úplně zbytečně. Nejen že tím zatížíme přírodu, ale těchto 183 tašek nás vyjde na zhruba 1000 korun. Tím pádem zatížíme i naši peněženku. No nejsou to vyhozené peníze?

Plastová taška

Co takhle pořídit si tašku látkovou? Takovou, která se Vám vejde do kabelky, batohu, nebo kastlíku v autě? Takovou tašku, která jde snadno vyprat a můžete ji používat pořád a pořád dokola? Tašku decentní, podle Vaších představ. Takovou, která by byla i Vašim doplňkem?

Textilní tašky Promotextile jsou vyráběné ze 100% bavlny a mají rozměr 38cmx42cm. Pro běžný nákup je tedy naprosto dostačující. Je také velmi pevná a kvalitní, tudíž se nemusíte bát použít ji i na těžší věci. Má dlouhé uši, a tak si ji můžete dát i na rameno a nákup se Vám ponese lépe než v ruce.

Látková taška

Promotextile nabízí tašky v několika barvách a to modrá, červená, žlutá, černá, natural a bílá. Nechybí ani možnost potisku nebo výšivky logem či sloganem. Využít ji tedy můžete nejen pro své vlastní účely, ale také jako firemní tašku s Vaším logem. Tu můžete dávat zaměstnancům, nebo zákazníkům jako skvělý a praktický dárek, který potěší obdarovaného, pomůže přírodě a Vám, jako majiteli firmy může udělat krásnou nevtíravou reklamu.

Věříme, že se tyto látkové tašky stanou oblíbeným doplňkem vám i vašim zákazníkům.