Milé dámy, milujete masáže? A co takhle k tomu připojit trochu něhy, rozkoše, vzrušení a důraz i na intimní partie? Není čeho se obávat, masérka je příjemná, čekají vás horké oleje, masáž těla i něžných míst. Naučíte se pracovat se svým tělem, poznáte úplně nový rozměr rozkoše. Sama třeba pochopíte, co vaše tělo, potažmo vy právě milujete.

Všechny vaše touhy budou vyslyšeny. Od toho je zde erotická masáž pro ženy.

žena masáž

Řiďte se pocity vlastního těla. Masáž si přece může dopřát každý nejenom muži. Jenomže právě ti jsou většinou více naladěni na tělesné potěšení, zatímco ženy více upřednostňují to emociální. Jenomže postupem času pochopíme, že je to zcela zbytečné. Možná jste se už také smířila s tím, že více zážitků než „obyčejného“ sexu, se od partnera nedočkáte. My se jim potřebujeme otevřít, potřebujeme něhu a lásku, pochopení a porozumění. Jenomže toho se často v reálném světě při každodenním běžném shonu často nedočkáme.

Od toho jsou zde příjemně strávené chvíle, které si můžete užít s masérkou. Nechejte se hýčkat, jako kdybyste byla princezna. Nalaďte se na tu správnou vlnu a nechejte se potěšit příjemnou masérkou.

nohy vana

Zaměření masáže na celé tělo potažmo na intimní partie dá možná vašemu životu nový směr. Třeba poznáte nový druh potěšení. Hranice se dají určit a my je respektujeme. Pokud nechcete překročit určitou hranici, tak ji nepřekročíme, ale není třeba mít předsudky. Prostě se nechejte hýčkat a oddejte se smyslným pocitům.

Poznejte své tělo zase trochu z jiné stránky. Neříkejte, že ve vás netkví dračice, která chce pustit ven. Dejte ji prostor pro seberealizaci. Rozkoš přece není sprosté ani zakázané slovo. To co možná nezažijete s partnerem, poznáte při masáži.

Po masáži byste se měla cítit příjemně. Přijít by měla dobrá nálada, masáž odplavuje stres a vyčerpání, naopak přináší pocit euforie. Možná se budete cítit sebevědomá, možná vám to něco dá i v rámci partnerského sexuálního života. Uvolní se vám svaly a zlepší krevní oběh. Užívejte si života, dokud je to možné a poznejte nepoznané.