Každý, kdo někdy řeku Kwai navštívil, si ji velmi chválil a stále chválí. Ne nadarmo se říká, že je opravdu úžasná. Kromě úžasné přírody se k ní pojí i zajímavý historický příběh, který už je dokonce zpracován i jako film s názvem Most přes řeku Kwai.
loďk na řece

V poslední době ji už navštěvuje čím dál tím více turistů a to je určitě dobře. Někteří jen díky tomu, že rádi objevují a navštěvují místa z filmů a někteří kvůli tomu, jak je místo i přes to všechno velmi nádherné.

Jedna z věcí, kterou zde můžete kromě řeky navštívit či vyzkoušet je jízda v korunách stromů. Můžete navštívit až třicet lanovek, díky kterým uvidíte ten překrásný výhled na celé okolí. To si určitě nemůžete nechat ujít.

Můžete si ale také pronajmout kajak a vydat se na výpravu po řece, která vám postupně odhalí všechna svá tajemství. Nebo co si jen tak vyrazit na výlet? Rozhodně ani pěšky vám žádné krásy neutečou. Dá se děla prakticky cokoliv, na co si vzpomenete. Záleží jen na vás.

Pokud jste milovníky historie, pak určitě musíte navštívit most, který vede přes řeku Kwai. Má také velmi zajímavou historii, která vás rozhodně zaujme. V dnešní době je považován za poutní místo pro rodiny veteránů a je také pomníkem, který poukazuje na to, jak byla druhá světová válka nemilosrdná. Určitě stojí za vidění ale i válečné muzeum, které se nachází v Kančanaburi.
řeka Kwai

Máte vy nebo vaše děti rádi slony? Pak si můžete vyzkoušet dokonce i jízdu na slonech. Kromě toho se můžete dívat i na to, jak se koupou nebo provádí různé kousky. Určitě je to také velmi pěkná podívaná.

Pokud ještě nemáte na letní prázdniny žádné plány, určitě se na řeku Kwai vydejte. Rozhodně nebudete ničeho litovat a kromě toho poznáte i něco nového.

Tak vzhůru na výlet za dobrodružstvím!

Rozhodně si to nenechejte ujít. Je to dobrá příležitost.