Když chce muž potěšit ženu, musí vsadit na jistotu a vybrat něco, co se ji bude za všech okolností líbit. A všem mužům je jasné, že ženy nejvíce ohromí něco typicky ženského a krásného jako je parfém. Jelikož je tento svět mužům naprosto cizí, často potřebují víc, než jen přečíst internetové diskuze aby zjistili, který parfém mají ženy nejraději. Vybrat parfém pro ženu je proces, který vyžaduje čas, aby měl svůj patřičný výsledek!
parfém a kytičky

Značky nejsou všechno

Mnoho mužů si myslí, že pokud koupí ženě parfém, který je nejdražší, nebo nejvíce známý trefí se tím do vkusu každé jedné. Není to ovšem pravda. Je potřeba myslet na to a důkladně to zohlednit, že parfém má sice stejnou vůni, ale každé ženě voní jeden parfém úplně jinak. Zcela určitě má vaše partnerka, nebo přítelkyně nějaký parfém a vaše pozornost by měla směrovat na druh parfému, jaký se ji líbí. Má ráda ovocné sladké podtóny, nebo dává přednost smyslné ženské vůni? Měli byste vědět, co vlastně hledáte, aby byl výsledek konečné koupi nejlepší.
žena před zrcátkem

Hledejte i tam, kde je vám původ neznámý

Vaši prioritou, by měla být návštěva parfumerie a porada s prodavačkou parfémů. Je tolik vůní, které nejsou úplně známé a voní naprosto božsky! Zkuste si projít několik vzorků mezi parfémy, které odpovídají vašim kritériím. Jestli budete z tolika vůní najednou zmatený a všechny vám budou splývat dohromady, zkuste navštívit prodejnu další den a nechte si opět ukázat vzorky těch, které vás nejvíce zaujali.

Síla v podobě kamarádky

Vybrat ženě vkusný a drahý parfém sebou přináší i jistotu, nebo podporu, kterou vám může poskytnout její kamarádka. Žena se orientuje ve světě vůní mnohem lépe a navíc její kamarádka má tušení a představu, co by si vaše milovaná opravdu přála. Vybrat pečlivě někdy znamená i nechat si poradit a požádat o pomoc. Vaše partnerka vám zcela jistě poděkuje a opravdu ocení, že jste nenechali nic náhodě a výběr nepodcenili. A o to víc ještě ocení, že jste požádali o pomoc její nejlepší kamarádku. Dáte ji tím najevo, že vám není ukradené to, jaký dárek pro ni vyberete.