V současnosti je mnoho mužů, kteří stále tvrdí, že jsou sami, protože ještě nepoznali tu pravou. A to mají za sebou už osmý, desátý, patnáctý vztah. Není to trochu divné?Na konci každého vztahu téměř všichni prohlásí, že jsou vlastně ženské všechny stejné.
– Není to ale spíše tím, že právě pánové dělají stále stejnou chybu?
Jak má podle ženy vypadat opravdový chlap?Pro každou ženu, pokud není zarputilá feministka, je velice důležité najít v muži oporu. Rozhodně si ženy nepředstavují, že jim muž bude ve všem přikyvovat jako oslík.
· Ony chtějí, aby je vyslechl a hlavně vnímal.
· Žena prostě potřebuje mužské rameno, u kterého se může schoulit.
· K tomu dvě paže, které ji obejmou.
objímání u vody
Aby byl muž opravdovým mužem, musí na něho být především spolehnutí. Stane se, že někdy něco nevyjde. Pokud muž svou chybu uzná, je žena připravena vše mu odpustit. Víte proč? Uznáním chyby se zachoval jako pravý muž. Jestliže se bude vymlouvat nebo snad házet vinu na svou partnerku, může to dopadnout špatně.
– Žena od něho bude chtít odejít.
– A pokud to neudělá fyzicky, může k tomu dojít mentálně.
Co je horší variantou, nechám na posouzení každého.
pár na židli

Musí být silný

Aby muž ženě opravdu imponoval, musí být silný. A není tím myšleno, že musí denně dřít hodiny v posilovně, aby pak pro své bicepsy ani neprošel dveřmi. Muž musí být silný mentálně.
· Je natolik sebevědomý, že nemá zapotřebí ženu citově, fyzicky a ani mentálně zraňovat.
· Svou sílu naopak využije ve chvílích, kdy se jeho partnerka potřebuje o někoho opřít.
obličeje u sebe

Víte, pánové, jak ženy poznají, že jste pro ně ten pravý? Když pozná, že má ve vás naprostou důvěru. Každý muž musí do vztahu vložit celé srdce a stále o ženu usilovat. Důvěru a ani lásku si nelze jednoduše nárokovat, vše si musí člověk zasloužit tím, že o to bude každým dnem stále znovu bojovat.