Pokud máte doma miminko, tak je logické, že budete potřebovat nějaký kočárek. Je jasné, že v dnešní době existuje opravdu mnoho typů kočárku. Jaký máte doma vy? Pokud už tedy nějaký kočárek máte. Myslím si, že to asi není těžká otázka. Protože pokud máte doma miminko anebo batole, je logické, že doma máte nějaký kočárek. Ale taky jaký kočárek máte? To já, když jsem byla těhotná, tak jsem chtěla, abych měla opravdu krásný kočárek. Víte, bylo to moje první miminko, tak jsme chtěla vážně krásný a roztomilý kočárek pro své dítě. A samozřejmě ze začátku jsem měla takový ten typický hluboký kočárek. A byl velmi praktický. Do něj jsem mohla dát tolik nákupu, kolik jsem chtěla, a ještě mi to uvezlo malé dítě. Musím říct, že s hlubokým kočárkem jsem byla naprosto spokojená.

I s kočárkem můžete sportovat.

Až potom, co moje dítě vyroste, chtěla jsem jiný typ kočárku. Chtěla jsem sportovní kočárek. Sportovní kočárky jsou perfektní v tom, že jsou hodně odolný a taky mají masivní a lepší konstrukci. Viděli jste někdy sportovní kočárek? Myslím si, že pokud jste ho viděli, tak ho jistě poznáte. Na první pohled to jde vidět. A taky na první pohled ho rozeznáte od těch obyčejných klasických kočárku.

Děti mají rády podněty.

Sportovní kočárek je taky menší. Sice robustnější a vypadá že je těžký, ale to je omyl. Možná se to tak zdá, ale sportovní kočárek je velmi prakticky. A pokud patříte k těm ženám, které rády sportují, tak samozřejmě oceníte sportovní kočárek. Myslím si že sportovní kočárek maminky využijí určitě, I pokud nesportují. Jenomže já sport miluji, takže jsem sportovní kočárek pro své dítě určitě využila a jsem za něj ráda. Nevím, jak bych mohla sportovat s kočárkem, kdyby neexistoval sportovní kočárek. S tím hlubokým kočárkem by se mi vážně špatně běhalo nebo brázdilo lesem, nemyslíte? Takže sportovní kočárek by vám taky neměl chybět.