Pandemie koronaviru drtila celý svět poslední dva roky. Až poslední měsíce se uvolňovala opatření po celém světě, a převládala radost, že je už konečně u konce. Jenže jak je vidět ze zahraničních médií, počty případů nákazy koronavirem opět stoupají, a některé státy opět zavádí opatření, která mají obyvatele před infekcí ochránit. Někde nařizují roušky a respirátory, a jinde nařizují nebo doporučují používat na některých místech antigenní testy Covidexpert.

covid test

Ty byly dlouhou dobu povinné i u nás, a každý tak musel mít doma určitou zásobu testů, které si musel dělat ve společnosti ostatních lidí a společných prostorách, bez toho by nebyl do zařízení vpuštěn. Časem se u nás upustilo i od této povinnosti, ale nové případy poukazují na možnost jejich znovuzavedení. Testujete se i dál, abyste zvýšili ochranu svých blízkých? Chcete mít v zásobě dostatek testů, než budou opět povinné, a všude zcela nedostupné? U nás najdete vysoce citlivé testy s vysokou přesností, které dokážou infekci detekovat téměř na 100 %.

Máme k dispozici menší počet kusů, který zpravidla využívají domácnosti a jednotlivci, ale máme k dispozici i balení o 100 a 500 kusech, po kterých nejčastěji sahají podnikatelé a státní instituce. Není vyloučeno, že budou testy opět povinné. Posledně, když byly zavedeny, byly všude vykoupeny během pár hodin, a kdo je nestihl zakoupit, měl smůlu.

buňky koronaviru

Vzhledem k narůstajícím případům je dobré být připraven včas a využít šance, dokud je. Testy za naší nabídky jsou za skvělou cenu, kterou vám v případě nařízení jejich povinnosti nikdo negarantuje.

Kdo je připraven, není překvapen – pokud se tímto heslem řídíte i vy, využijte šanci a zásobte se testy pro svoji ochranu i pro ochranu svého okolí. Ani teď nikdo s jistotou nemůže říct, že není přenašečem nebo že se u něj nemoc nerozvíjí. Pokud máte v rodině nemocné členy rodiny, chraňte je, i když to nemáte nařízeno.