Spousta lidí má rádo k televizi nějakou dobrou pochutinu. A vlastně se není čemu divit. Nejen, že to uspokojí naše chuťové pohárky, ale z mlsání u televize už se stala také trochu tradice. Velmi oblíbený je například popcorn, oříšky, tyčinky nebo křupavé chipsy. Ať už milujete solené, paprikové, nebo s příchutí slaniny, není jednoduché si je odepřít. Proč si je jednou za čas nedopřát. Není ale dobrý nápad, jíst je každý den. Obsahují hodně tuků, sacharidů a také soli. Tato kombinace je nebezpečná nejen pro naši štíhlou linii, ale vysoký příjem soli může zatěžovat i naše srdce. Klasické bramborové chipsy ale nejsou jedinou pochutinou k televizi. Existují také zdravější varianty.

Chipsy

Známé jsou klasické ovocné chipsy. Jedná se o velmi chutné sušené plátky ovoce. Bohužel mohou obsahovat větší množství cukru. Proto je dobré dopřávat si je v omezené míře. Mnohem lepší variantou jsou skvělé a výborné zeleninové chipsy. Obchod Veselá veverka vám nabízí ten nejlepší mix zeleninových chipsů. Nejen že jsou bez přidaného cukru, ale jsou také bezlepkové. Tím se stávají skvělou a chutnou pochoutkou i pro lidi, kteří mají tu smůlu a trápí je celiakie. Složení tohoto zeleninového mixu jsou batáty, cuketa, taro, mrkev, zelené fazolky, palmový olej, maltodextrin a sůl. Palmový olej je v poslední době velký strašákem, kvůli špatnému vlivu na životní prostředí. Veselá veverka používá palmový olej s certifikátem RSPO. Tento certifikát zaručuje, že daný palmový olej pochází z udržitelných zdrojů a nezatěžuje místní životní prostředí. Proto se našeho palmového oleje bát v žádném případě nemusíte a můžete si v klidu vychutnat zdravější variantu křupavého a lahodného mlsání.

Zelenina

Máme vyzkoušené, že chutná nejen ženám, ale oblíbí si ho také muži a děti. Nevěříte? Podívejte se na naši nabídku a vyzkoušejte sami.Věříme, že to nebude vaše první a poslední návštěva v našem e-shopu. Přejeme vám dobrou chuť.