Během sexuálního života mužů u mužů docházet k problémům s erekcí. Někdy jde jen o náhodnou událost, ale někdy dochází k problémům v určitých situacích či s danou osobou nebo se to stane běžnou záležitostí. Je třeba zajistit jaká je příčina problémů s erekcí a následně na to navázat vodnou léčbou či určitou změnou v životě. A jaké že to mohou být příčiny, které způsobují u mužů potíže s rekcí? Jde o dvě hlavní oblasti. A to fyzická a psychická oblast. Co se týče fyzických problémů, které mohou mít vliv na kvalitu erekce, tak to jsou různá onemocnění, jako je cukrovka, kardiovaskulární nemoci, vysoký krevní tlak či nadváha. Také mnoho stresu a únava hrají roli. I některé léky se podílejí na problémech v této oblasti. Jde například o antidepresiva.

kořen ženšenu

Co se týče psychické oblasti, tak zde má roli stres, konflikty, frustrace a nesoulad v partnerském životě. Nespokojenost, silné negativní emoce, strach, úzkost a obavy hrají v tomto ohledu velkou roli. Problémy s erekcí tak moou nastat u mladých mužů, ale s postupným věkem se četnost zvyšuje. Proto je třeba přemýšlet nad vhodnou léčbou.

partnerská intimita

Pokud se přijde na příčinu, pak je zvolení následné péče jednodušší. Je možné využít sexuologa, párovou terapii. Bohužel s příchodem farmaceutických léků už sexoterapii využívají páry jen zřídka. Dále je možné využít také relaxaci, nácvik správného dýchání, zdravý životní styl, který bude zahrnovat dostatek spánku a odpočinku, přiměřenou fyzickou aktivitu, plnohodnotnou a vyváženou stravu a také péče o mezilidské vztahy. Je také možné využít přírodní preparáty určené k řešení potíží s erekcí Eresin. Výborný je ženšen, u kterého jsou potvrzené účinky související s kvalitní erekcí u mužů. Před vyzkoušením farmaceutických léků či dalších možností je dobré nejprve zkusit přírodní cestu. Tablety jako viagra mají na tělo silný vliv a mohou mít také vedlejší účinky.