Už nějakou dobu přemýšlíte o tom, že by se na vaší zahradě skvěle vyjímala trampolína s ochrannou sítí? Ať už máte děti nebo vnoučata a chcete jim zpříjemnit čas strávený venku na zahradě, rozhodně tuto volbu doporučujeme. Děti jsou z takových akcí nadšené a věřte, že zahrada se stane velice atraktivní a děti tam budou v každé volné chvilce.

cvičení

Někdy i taková věc dokáže vylepšit zahradní design, protože takový herní koutek je vždy skvělou volbou. Jedná se o dobrou pomůcku na cvičení také pro dospělé nebo pro starší děti, takže si rozhodně nepředstavujte, že když vám děti vyrostou z let, kdy chodí do školky, ztratí zájem o takovou skvělou zábavu.

To nejlepší pro vaše děti

Na co se můžete těšit, pokud si objednáte tento produkt? Určitě vám přijde skákací plocha o rozměru, který si předem vyberete – můžete volit od menších, přes průměr kolem 350 centimetrů až po průměr cca 400 centimetrů. Dále bude samozřejmě součástí balení také ochranná síť, která slouží především tomu, aby dítě nespadlo při skoku mimo trampolínu. Jako následné příslušenství si můžete vybrat například schůdky, které povedou na plošinu a jsou vhodné především pro menší děti, které se nahoru bez pomoci nedostanou, a kdyby to tak zkoušely, mohly by si ublížit.

skok

Dále je k dispozici plachta, kterou snadno zakryjete skákací plochu a uchráníte jí tak proti vnějším vlivům. Pokud byste chtěli vybrat ještě například pískoviště nebo si zkrátka něco přidat k tomuto produktu, určitě se podívejte na celou naši nabídku, protože kupříkladu kvalitní dřevěné pískoviště s krytem můžeme nabídnout. Vše je cenově dobře dostupné, takže se nemusíte obávat, že byste se pro produkt nemohli rozhodnout právě kvůli penězům.