Víte, že slabá erekce spolu přináší i problém nechuti k milování? Většinou za to mohou chyby v jídelníčku a stres, a tak jestliže se na tyto jevy zaměříte, je velká šance na zlepšení tohoto neutěšeného stavu. Můžete si také vypomáhat vhodnými bylinkami, jako je Kotvičník zemní, Ashwagandha nebo Korejský ženšen, s nimiž odbouráte vliv stresových hormonů a nastolíte opětovnou hormonální rovnováhu s převahou mužského hormonu testosteronu. Spolu s tím byste mohli vyzkoušet i některé „fígle“, co mnoha mužům napomáhají ke zlepšení milostného vztahu.

ženské tělo

Milujte se raději ráno – víte, že milování v ranních hodinách mezi sedmou a devátou hodinou mívá intenzivnější náboj, než večer před spaním? Večer totiž klesá přirozená hladina testosteronu i tehdy, máte-li jej v normě. Zkuste si přepracovat svůj denní režim a uvidíte, že to bude mít na váš vztah pozitivní vliv.

Vyzkoušejte neobvyklé polohy – nuda v posteli – to je jedna nebo dvě tytéž polohy, a vaše partnerka již ví, co bude následovat. Buďte vynalézaví a třeba si spolu někdy v klidu sedněte do obýváku na sedačku a naplánujte si svůj lepší sex s polohami, které vypozorujete z některých scén, například s pornoherci. Sledování porna má v tomto případě svůj význam, protože je inspirativní pro oba partnery a vnáší do vašeho vztahu příjemnou změnu.

krásná dívka

Ženské tělo nejsou jen bradavky a stydké pysky – v některých partnerských vztazích se to točí stále kolem ňader, vagíny a penisu. To je celkem pochopitelné, ale nezdá se vám to málo? Lidské tělo je obdařeno stovkami erotogenních oblastí, a to i velmi citlivých a natolik intenzivních, že by vás jejich stimulace možná překvapila. Vyzkoušejte dráždit, hladit, líbat, olizovat a i jinak stimulovat ušní lalůčky, krk, trapéz, ženské bříško, pupík, hýždě, třísla, podkolenní jamky, podpaží, kotníky a chodidla – paty i prsty. Uvidíte, jak se váš sex dostane na zcela jinou úroveň, a to i bez vyhledávání Viagry ceny bez receptu.