Pokud máte zahradu, určitě na ní rádi trávíte značnou část svého volného času. Zahrada je pro mnoho http://www.ivotoman.cz/eshop/detail/strach-trema-obavy-a-navody-jak-na-ne lidí místem pro odpočinek a relaxaci, a tomu lidé přizpůsobují prostředí, aby si měli kam sednout s kávou, čajem a knížkou. Každý sice tráví svůj volný čas na zahradě jinak, ale určitě si každý rád na chvilku sedne a s radostí pozoruje květiny, ptáky nebo stromy zalité sluncem.

Mnoho lidí má doma pergolu nebo altán, protože se do nich můžete schovat při nepříznivém počasí, ale slouží i jako funkční prvek zahrady. U nás najdete dřevěné pergoly a zahradní altány Hradec Králové Pergoly-trutnov. Vyrábíme dřevěné pergoly a altány nejen tady, ale dodáváme je po celé ČR. Našim zákazníkům nabízíme výrobky z kvalitního dřeva, které je ošetřeno proti plísním a škůdcům, takže vám pergola či jakýkoliv jiný výrobek vydrží dlouho.

dřevěná pergola

O dřevo je třeba se starat
Dřevo se musí občas natřít, aby neztrácelo ze své krásy, a aby se prodloužila jeho životnost. Mějte to na paměti, pokud si pořizujete jakýkoliv dřevěný výrobek, který bude stát venku. Altány i pergoly jsou zastřešené, a typ střechy si můžete vybrat. Standardem je u nás polykarbonát či šindel.
Při výběru dřevěných výrobků z naší dílny máte na výběr právě u ukotvení a u krytiny, kde si zvolíte, co vám bude více vyhovovat.

zahradní altán

Hotové výrobky vám můžeme dovézt, a vy si je sami smontujete. Nechcete čekat až budete mít čas, nebo máte obavy, že montáž nezvládnete? Ať už máte jakékoliv důvody, nabízíme vám i montáž na klíč, kdy vám předáme hotové dílo u vás na zahradě.
Kromě pergol a altánů nabízíme i dřevěné zástěny nebo přístřešky na auto, které si zákazníci velmi oblíbili jako alternativu ke klasické garáži.

Pořádáte občas oslavy? Pak pergolu nebo altán oceníte na 100 %. Není nic lepšího než si s rodinou či přáteli sednout u domu pod pergolu a užívat si společné chvíle za každého počasí – protože když budete pod pergolou, může klidně i pršet.