Vzhůru ke hvězdám prostřednictvím tabletu i mobilního telefonu. A nejen to. Pohled na oblohu, to nejsou jen hvězdy. Koho by nezajímalo, jak to vypadá s noční oblohou? A jak by to vypadalo v případě, že by neexistovaly hvězdy? Night Sky je tak plná veškerých informací a pozoruhodných zajímavostí o vesmíru.
souhvězdí
Okouzlující aplikace Night Sky je zdarma

Předností je nejen to, že je zdarma. Ale nabízí mnoho možností a velmi povedené zpracování. Základní řadu tvoří běžné informace, jako je například popis noční oblohy a hvězd, planet i souhvězdí. Ale to není zdaleka vše!

Tato aplikace vám umožní sledovat hvězdy, veškeré dění na noční obloze. Stejně tak poskytuje náhled na kompletní sluneční soustavu v dokonalém 3D provedení. Dokonce je reálný pohled na noční dění na obloze ze zcela jiné části planety. Zkrátka zde je vše potenciální. Co vám vytane na mysli, to vám aplikace Night Sky zprostředkuje.

Night Sky 4 je více než jen noční oblohou

A co teprve nabídka v podobě aplikace verze Night Sky 4, která byla vyhlášena coby interesantní novodobou aplikací. Prostřednictvím aplikace Night Sky 4 tak lze sledovat hvězdy, které vám i pojmenuje. Tudíž poté můžete oslnit druhé svou znalostí. A chlapci mohou očarovat dívky svým dokonalým přehledem nejen o hvězdách.
svítící hvězdy
Aplikace Night Sky 4 tak poskytne pohled i na planety, satelity a veškerou vesmírnou konstelaci. Postačí k tomu pouze podržení zařízení iPhone či iPad nad hlavou a zaměření na ně, aplikace již poté poskytne identifikaci.

Aplikace pro všechny milovníky oblohy

Jedná se o jednu z nejlepších aplikací pro ty, kdo milují hvězdy a noční oblohu. A nejen to. Stejně tak sledování dalších objektů na nebi. Prostřednictvím aplikace tak poznáte všechny planety Země, avšak aplikace dokonce je schopna i monitorovat počasí v dané lokalitě. Mapa ohledně hvězdné oblohy je srozumitelně popsána prostřednictvím světových stran, souhvězdí, hvězd i planet.

Snadná orientace v prostoru

Taktéž umožní zobrazení hvězdné oblohy na opačné polokouli. Díky módu Země je reálné sledování planety jakoby z vesmíru. Nejen pro učitele a žáky může být velmi přínosnou a zejména zajímavou učební pomůckou. Tuto aplikaci tak lze adekvátně využít při hodině fyziky i zeměpisu. A to mnohem interesantnější formou pro žáky. Však díky této aplikaci si lze snadněji a především zajímavější formou zapamatovat názvy hvězd či se naučit správně ovládat orientaci světových stran.