Mít svůj bazén není nic složitého. Dnes jsou k dispozici bazény za opravdu nízké ceny. Ne každý si může dovolit bazén za stovky tisíc, takže pokud chcete mít svůj bazén ale nechcete za něj dát tolik peněz, rozhodně máte z čeho vybírat. Na trhu je dostatek bazénů, které jsou cenově dostupné. Můžete si vybrat třeba zapuštěné bazény, které jsou nejen velice žádané, ale i kvalitní a můžete se spolehnout na to, že vám vydrží opravdu dlouho.

Tak jak jste zvyklí udržovat v čistotě svou domácnost, tak je nutné udržovat i bazén. Jakmile se jeho údržbě nebudete chvilku věnovat, zaplatíte za to tím, že voda v něm velice rychle zezelená. Stačí ji pár dní nečistit a koupání vám zkazí pohled do krásně zelené vody, která navíc velice často zapáchá.

žena ve vodě

Zabráníte tomu jedině tím, že budete vodu pravidelně čistit. K dispozici je spousta výrobků, které vám pomohou vodu udržet čistou, a hlavně zdravotně nezávadnou. Zejména pokud máte děti, je nutné se věnovat údržbě vody. Dětská pokožka snadno podlehne různým onemocněním, a pokud nechcete strávit část prázdnin v ordinacích, určitě nepodceňujte údržbu vody.

Základem je udržovat vodu čistou od spadaných nečistot. Stačí vám síťka s teleskopickou tyčí, pomocí které se dostanete i daleko od sebe. V záloze byste měli mít i pH papírky, kterými si změříte pH ve vodě. Ideální je nezapomínat ani na rychlý úklid povrchu bazénu a to pomocí vysavače, který dokonce můžete ovládat přes telefon.

dno bazénu

Hledáte ideální a ne příliš drahou chemii do bazénu, a chcete vědět jak ji máte používat? Pak si přečtěte FAQ chlorito.cz, což jsou nejčastěji pokládané otázky ohledně našich produktů pro bazény. Dozvíte se jak často které produkty používat a také nás můžete kontaktovat, pokud nějakou odpověď nenajdete. Rádi vám poradíme co ještě udělat pro to, abyste měli vodu připravenou ke koupání.