Závidíte vašim dětem nespočet možností k tomu, jak se zabavit? Neztrácejte čas se vzpomínkami na vaše dětství a několik her, které jste s oblibou hráli a seznamte se s nabídkou těch současných, ve kterých si nejvíce libují dospělí. Jednou z nich je i laser game a vrhnout se do ní můžete se všemi, kterým chybí vzrušení a možnost hrát si i ve věku, kdy už z dětství vyrostli.

billboard-left

Arény a hry, při kterých se nudit nebudete

Lazerfun vám nabízí ocitnou se ve 2 dokonale provedených arénách, které jsou výjimečné nejen svým designem, ale i možností zahrát si v nich několik různých her. Labyrint vás osloví už jenom díky svému rozlehlému prostoru, který je vhodný pro větší skupiny hráčů. Ocitnete se ovšem nejen v bludišti, ve kterém nebude obtížné se schovat, ale vaši hru bude doprovázet i neonové osvětlení, které zvedne úroveň vaší hry na maximum. Aztécká aréna vás naopak překvapí svým venkovním prostředím, velkým množstvím ruin a samozřejmě i úkryty, které oceníte v případě útoku.

Každá vaše návštěva v laser aréně bude výjimečná i díky rozmanité nabídce 11 typů her, díky čemu prožijete pokaždé jiné dobrodružství a akční hru plnou adrenalinu.

Prostředí, které je pro odpočinek ideální

V Lazerfun na vás čeká i možnost posedět si v našem baru, občerstvit se, posílit a rovněž i doplnit tekutiny, které během laser game vypotíte. Připravena je pro vás i herna, ve které si můžete zahrát stolní fotbálek a několik videoher a zkrátit si tak volnou chvilku před začátkem vaší hry v aréně, která bude připravena pouze pro vás.

IMG_8106ps

Je však nezbytné rezervovat si předem čas a termín, kdy se budete chtít laser game zúčastnit.

Uspořádat zde můžete nejen narozeninové oslavy, ale třeba i školní akce, teambuildingy nebo jakoukoliv sešlost, která vyžaduje zábavný program, který osloví větší skupinu lidí. U nás prožijete to pravé, co od zábavy očekáváte a možná budete překvapeni z toho, jak si právě ve hře s laserovou zbraní v ruce najdete zálibu až po zbytek života.