Se zásuvkami a vypínači schneider unica Lightpark nikdy nešlápnete vedle. Je to dáno tím, že právě ony mohou vypadat vždy přesně tak, jak chcete vy.
K tomu, abyste vyladili svůj byt i do toho posledního detailu, už stačí jen malý krůček – mimo vybavení a textilií byste měli se vším ostatním sladit také zásuvky a vypínače. Jsou sice malé a nenápadné a na první pohled to může vypadat, že jim nikdo nevěnuje pozornost, ale opak je pravdou. Právě na těchto malých detailech mnohé záleží.elektřina, kabely.jpg
Takže neváhejte a zvolte si přesně takové barvy a tvary, jaké vaše místnosti potřebují. Když máte z čeho vybírat, tak vůbec není těžké najít ten pravý design přesně pro váš byt.
A je úplně jedno, zda vašemu interiéru vládne umírněná šedá, vášnivá červená anebo zářivá žlutá, vždy si dobře vyberete.

A co když přijde čas na změnu?

Snad každého napadne, že barevně výrazné zásuvky a vypínače jsou sice fajn, ale co s nimi, když se ve svém bytě rozhodnete pro radikální změnu?
Jestliže červenou vyměníte za zelenou, červené vypínače najednou nebudou to pravé. Dokonce to s nimi bude mnohem horší, než kdybyste vsadili na klasickou zářivě bílou barvu. Ano, něco takového je jistě pravda, ale není to ani ten nejmenší problém.
Výrobky schneider unica jsou navrženy velice chytře tak, že je můžete pružně obměňovat. Každý celek sestává z univerzálního strojku a unikátního rámečku. A zatímco strojek zůstává stále stejný, rámečky můžete jednoduše a rychle měnit podle svých potřeb. Dokonce se přitom obejdete bez elektrikáře – vyměníte je jednoduchým pohybem ruky, a samozřejmě za pár korun.bílý vypínač na zdi.jpg
Navíc, mimo dokonalého designu se můžete těšit také na maximálně kvalitní provedení, které vás nezklame. Takže ať už vsadíte na výrobky s krycím barevným rámečkem anebo na ty ozdobené méně nápadným barevným proužkem, vždy budete maximálně spokojeni.

4/5 - (3 votes)